Pit box – tai dėžė sukura gesinimo priemonėms laikyti. Šioje itin talpioje dėžėje galima laikyti gesinimo medžiagas, smėlį, sorbentą ir pan. Dėl itin sandarios dėžės konstrukcijos „Pit box” yra apsaugota nuo vandens ir dulkių patekimo į vidų.

Matmenys (mm): 650x500x570
Svoris (kg): 6.3
Talpa (l): 108
Medžiagos: polipropilenas, nailonas
Pagrindinės savybės: Stabili, tvirta, atspari tiek aukštai tiek žemai temperatūrai, taip pat dulkėms bei vandens prasisunkimui.

DUAL – tai inovatyvus sprendimas siekiant užtikrinti Jūsų turto saugumą. Ši dėžė gali būti tinkama dviejų gesintuvų laikymui, gesinimo žarnai, ar kitų gesinimo įrankių laikymui. Tai puikus sprendimas siekiant išnaudoti turimą vietą praktiškai.

Matmenys (mm): 616x735x270
Svoris (kg): 7.2
Medžiagos: polipropilenas (PP), nailonas, PVC, polikarbonatas.

Regon 6 – tai lengva ir labai funkcionali dėžė gesintuvui. Šioje gesintuvo dėžėje telpa 9kg gesintuvas. Originalus ir modernus dizainas puikiai atitiks kiekvieno lūkesčius, kadangi tai puikus pasirinkimas kainos ir kokybės atžvilgiu.

Matmenys (mm): 715x335x240
Svoris (Kg): 2.7

ReinoldMax dėžė gesintuvui su permatomu dangčiu – tai akį traukiantis saugumo ir dizaino derinys. Šis dizainas sukurtas naudoti viešose vietose (prekybos centruose, viešbučiuose, degalinėse, oro uostuose, ligoninėse ar mokyklose). Tvirtas permatomas dangtis apsaugos gesintuvus nuo purvo, vandalizmo bei kitų aplinkos poveikių, ir visos šios funkcijos bus atliktos stilingai.

 

KIBOX tai praktiška dėžutė su trimis kabliukais raktams, pagaminta iš tvirtos ABS medžiagos, atsparios smūgiams ir įbrėžimams. Dėžutės priekyje – dūžtantis stikliukas, todėl ji puikiai tinka gesintuvų dėžių raktams laikyti.

Matmenys (mm): 134x125x45
Svoris (kg): 0.17

Automobilinis laikiklis 6kg.

Automobilinis laikiklis 4kg.

Trikampis laikiklis gesintuvui

Metalinis laikiklis Angliarūgštės gesintuvams

Metalinis laikiklis milteliniams gesintuvams

Priešgaisrinis apklotas

Matmenys:

1,2×1,0m

1,2×1,8m

1,5×1,5m

1,5×2,0m

Šių prietaisų privalumas, kad nereikia investuoti pinigų į brangią priešgaisrinę įrangą. Nereikia vedžioti jokių laidų ar kitaip niokoti namų aplinkos. Tiesiog pritvirtinkite prietaisus, kur norite, pavyzdžiui: virtuvėje, svetainės, miegamojo ar vaikų kambaryje, garaže.

Energijos šaltinis: 9V elementai (rekomenduojama naudoti 9V Ca-bn arba šarmines baterijas: GP 1604S, Gold Peak GP1604P, G6F22, Eveready 522, Duracell MN1604).

Srovė: 6-12 uA

Darbinė temperatūra: -10°C ~ +40°C

Signalo garsos galia: ≥85 dB/3m

Dydis: (skersmuo)101×34 mm